Pages Menu
Categories Menu
Okna dachowe najlepsze z najlepszych

Okna dachowe najlepsze z najlepszych

Dla kogoś, kto wcześniej nie miał styczności z oknami dachowymi, ich wybór może okazać się bardzo trudnym zadaniem. Aktualnie na rynku działa wiele firm i jak powszechnie wiadomo produkty każdej z nich są ,,najlepsze”. Ale jak z tych najlepszych wybrać te faktycznie najlepsze?
Czy słyszałeś kiedyś o firmie Fakro? Jeśli czytałeś już co nieco na temat okien dachowych, to na pewno udzielisz odpowiedzi twierdzącej.
Firma Fakro (http://velshop.pl/pl/sklep/okno-dachowe-fakro-66×118-cm-fts-u2,963,21765.html) działa na polskim rynku od 27 lat, a od 24 na światowym. Przez ponad ćwierć wieku istnienia, produkty tej firmy zyskały ogromne grono zwolenników. Nie jest to fakt zaskakujący, gdyż cechuje je doskonała jakość. Do tworzenia okien wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, a każdy element wykonywany jest z niebywałą dbałością o szczegóły. Przeanalizujmy konkretny na przykładzie okna dachowego Fakro 66x118cm FTS U2, które możesz odnaleźć pod adresem http://velshop.pl/pl/sklep/okno-dachowe-fakro-66×118-cm-fts-u2,963,21765.html.
Okna te wyposażone są w potrójne pakiety szybowe. Grubość takiego pakietu jest równa 24 milimetrom. Przestrzenie pomiędzy jego poszczególnymi elementami wypełnione są argonem. W dodatku wewnętrzna szyba pokryta jest warstwą niskoemisyjną, a zewnętrzna jest hartowana. Wszystkie to sprawia, że okno jest nie tylko niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, ale także zapobiega przegrzewaniu się pomieszczeń zlokalizowanych na poddaszach latem i wychłodzeniu zimą.
Pozostałe elementy okien wykonane zostały z najlepszej jakości, skrupulatnie wyselekcjonowanego drewna sosnowego. Zostało ono zaimpregnowane próżniowo i pomalowane ekologicznym lakierem akrylowym dwukrotnie. Co więcej-drewno to od zewnętrznej strony okna zostało osłonięte, niemalże niezniszczalnymi profilami aluminiowymi. Wart zwrócić uwagę także na fakt, że okno http://velshop.pl/pl/sklep/okno-dachowe-fakro-66×118-cm-fts-u2,963,21765.html ma o 6% więcej przeszklonej powierzchni niż inne tego typu okna dostępne na rynku. Dzięki temu pozwala ono na jeszcze lepsze doświetlenie pomieszczeń, a jak powszechnie wiadomo-witamina D transportowana przez promienie słoneczne jest nam potrzebna i dla utrzymania dobrego zdrowia, kondycji, dobrego nastroju i pięknego wyglądu. Prezentowane tu okna są bardzo komfortowe w użytkowaniu i pomimo intensywnej eksploatacji, pozostają w nienaruszonym stanie przez wiele lat. W połowie ich wysokości zostały umieszczone zawiasy, które umożliwiają obrót okna o 180°. Dzięki temu bez najmniejszego problemu utrzymasz w czystości zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną jego część. Okna przeznaczone zostały do montażu na dachach o kątach nachylenia nie mniejszych niż 15° i nie większych niż 60°. Jeśli do tej pory wahałeś się w kwestiach wyboru odpowiedniego okna, mamy nadzieję, że artykuł ten pomógł Ci podjąć decyzję. Decydując się na produkty firmy Fakro, sięgasz po produkty z najwyższej półki, jednocześnie zyskujesz pewność, że posłużą Ci bardzo długo, a ich użytkowanie nie sprawi Ci żadnych problemów.

Dodaj opinię

Your email address will not be published. Required fields are marked *